درباره ما

شرکت افق کیش در سال 1390 با هدف توسعه نرم‌افزارهای Enterprise در حوزه‌های HPC، Big Data و Hard Critical Real-Time تأسیس شده است. افق کیش با بهره‌گیری از نیروهای نخبه و متخصص داخلی که تمامی آنها در دانشگاه‌های تراز اول کشور تحصیل کرده‌اند، توانسته است اعتماد بسیاری از سازمان‌های دولتی و خصوصی را به خود جلب کند، به طوریکه حجم پروژه‌های در دست اقدام شرکت در دو سال اخیر با افزایش چندبرابری روبرو بوده است. دو سامانه اصلی که از محصولات برتر افق کیش به شمار می‌روند، شامل موارد زیر هستند:
  • سامانه یکپارچه جمع‌آوری، تلفیق و مصورسازی داده‌ها
  • سامانه یکپارچه داده‌کاوی و هوش مصنوعی در حوزه‌های متن، صوت، تصویر و ویدئو
افق کیش روز به روز در حال توسعه است و این موضوع ما را بر آن داشته است که تیم‌های تخصصی خود را که شامل: تیم توسعه نرم‌افزار، تیم آزمون و نگهداری و تیم طراحی و الگوریتم می‌شوند، با جذب نیروهای توانمند گسترش دهیم. همچنین افق کیش این ظرفیت را دارد که با تمامی تیم‌های مستقل و همچنین شرکت‌های حوزه نرم‌افزار، در راستای تحقق اهداف دو طرف، همکاری مثبت و فزاینده داشته باشد. لذا از تمامی افراد حقیقی و حقوقی فعال در حوزه نرم‌افزار که تمایل به همراهی ما در مسیر جذاب و پرپیچ‌وخم رشد و توسعه را دارند، دعوت به همکاری می‌کنیم.

Java

جاوا (به انگلیسی: Java) یک زبان برنامه‌نویسیِ شیءگرا است که نخستین بار توسط جیمز گاسلینگ در شرکت سان مایکروسیستمز ایجاد گردید و در سال ۱۹۹۱ به عنوان بخشی از سکوی جاوا منتشر شد.

React

React JS یکی از سریع‌ترین و محبوب‌ترین کتابخانه‌ها (Library) جاوا اسکریپت است که توسط فیسبوک اینستاگرام و یک جامعه مستقل از توسعه دهندگان وب مدیریت و نگهداری می‌شود.

SQL

SQL مخفف Structured Query Language یا همان زبان جستجوی ساخت یافته است.

SQL به شما این امکان را می دهد تا به اطلاعات موجود در پایگاه دادها دسترسی پیدا کرده و آنها را تغییر دهید.

Angular

Angular یک فریمورک ساختاری برای وب اپلیکیشن های پویا است. این فریمورک به شما اجازه میدهد تا HTML را به عنوان زبان قالب خود انتخاب کنید و سینتاکس های HTML را برای بیان صریح و واضح اجزای نرم افزار، گسترش دهید.